У Куликові вірні застановлялися над нашим ставленням до Бога

28-30 грудня 2012 року парафіяни храму св. Димитрія смт Куликів взяли участь у Різдвяних реколекціях, які проводив о. Ігор Колісник, протоігумен Львівської провінції ЧНІ.

У перший день реколектант застановлявся разом з вірними над нашим ставленням до Бога: «чому християни ранньої Церкви очікували з радістю на день другого приходу Христа, а ми сьогоднішні сповнені страху, коли говориться про кінець світу? Можливо ми боїмось Бога, бо люди перестали сприймати Бога як Батька».

На другий день у центрі стояла постать святого Миколая, який для сучасних християн є прикладом того, як людина може стати для інших знаком і свідоцтвом близькості Бога. Це можливо, однак, лише тоді, коли людина справді зблизиться зі своїм Творцем.

У неділю Праотців отець Ігор пригадав вірним, що кожного з нас Господь кличе до величної трапези Царства Небесного для того, щоб сповнити нас життям вічним.

Повідомив о. Роман Стецко,
настоятель парафії