У с. Глинськ дні духовної віднови проведено біля Туринської плащаниці

У п’ятницю 22 березня 2013 року до храму села Глинськ Жовківського деканату була привезена копія відомої Туринської плащаниці. Відтак 25 – 27 березня у парафії відбулися реколекції, які провадив о. Йосафат Коваль, ЧСВВ.

Протягом всього часу, коли плащаниця знаходилася в храмі, служились різні богослужіння, Хресні дороги, Ісусові молитви з розважаннями, акафісти до Страстей Христових. Плащаницю відвідали багато вірних зі Жовкви, Старої Скваряви, Крехова, та парафіяни православної церкви с. Глинськ, які були дуже задоволені, оскільки не кожен має можливості поїхати до м. Львова, де плащаниця знаходиться у Соборі св. Юра.

Парафіяни вдячні своєму священику, настоятелю храму Успіння Пресвятої Богородиці о. Ігорю Малишу, який старається і робить все для того, щоб храм процвітав, а парафія була живою.

Повідомила Оксана Завада