У Куликові відбулися парафіяльні реколекції

З 7 по 10 квітня 2013 року в парафії св. Димитрія смт Куликів відбулися Великопосні реколекції на тему: «Жива парафія – зустріч з живим Христом».

Провадив духовні віднову о. Йосафат Коваль, ЧСВВ, який виголосив науки на таку тематику: «Святість – перше і основне покликання кожної людини. Парафія – місце зростання і дозрівання святості християнина. Провід парафією»; «Відповідальність кожної людини перед Богом. Боже слово. Служіння ближньому. Святі Таїнства»; «Прицерковні організації. Єдність у громаді. Єдність Церкви Христової. Місійний дух парафії»; та «Молитва – літургійна і особиста. Божественна Літургія – серце парафії».

Парафіяни мали нагоду приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії, а також брали участь у Хресній дорозі.

На завершення відбулося відновлення хресних обітниць, благословення, мирування та окроплення свяченою водою.

Повідомив о. Роман Стецко,
адміністратор парафії