Світло Христового Різдва

7 січня, у світлий і величний празник Різдва Господа нашого Ісуса Христа, Преосвященіший Владика Михаїл Колтун, Єпископ Сокальсько-Жовківський, прибув у свій катедральний храм у місті Сокалі, де очолив Архиєрейську Літургію у присутності священиків, вірних і прочан храму.

Під час літургії Владика Михаїл  своїм різдвяним посланням звернувся до усіх вірних наголошуючи, що « ...Син Божий для того народився, щоб в нашому житті Його заповідь здійснилася, щоб ми могли відчути в цьому велику таємницю і велику ласку, яка дає нам так чинити і в собі відчувати діло Божої ласки, відчувати великий дар життя, щоб його цінувати, служити для нього, посвячувати своє життя для Нього, а навіть могти і хотіти його віддати за своїх ближніх...»

Після Архиєрейської Літургії Преосвященіший Владика Михаїл привітав усіх із святом народження нашого Спасителя і побажав усім «...тої ласки, світла тої зірки, щоби просвітила усі темні чи затемнені закутки нашого життя, щоб ми могли радіти приходом Ісуса Христа в нашому житті...»