Пошук по сайту

Демобілізовані воїни Жовківщини здійснили прощу до Крехівського монастиря

29 серпня демобілізовані воїни, їхні близькі та родичі загиблих разом з священнослужителями єпархії зібралися у Крехівському монастирі на подячне паломництво.

Захід здійснювався з благословення владики Михаїла Колтуна, головного капелана УГКЦ та єпископа Сокальсько-Жовківського, в подяку Богові за повернення живими та за мир в Україні. Долучилися до проведення заходу: сестри Служебниці НДМ, отці-декани, священнослужителі Єпархіального управління, отці Василіяни та Жовківська районна адміністрація.

Відгукнувшись на персональні запрошення, які були роздані у парафіях Дублянського, Жовківського і Рава-Руського деканатів, воїни радо прибули до чудотворного місця і взяли участь в Божественній Літургії, дехто приступив до Таїнства Покаяння і Євхаристії. Разом розділили спільну трапезу, вислухали реколекційну науку та поділилися пережитим досвідом християнської поведінки в часі війни. Учасники мали нагоду почути живе свідчення о. Тихона Кульбаки, священика УГКЦ, який перебував у полоні на Донеччині. Він зумів бути зрозумілим адже говорив те, що сам пережив і те, що було близьким нашим воїнам-захисникам. Священик на власному прикладі засвідчив, що важливо позбутися ненависті, щоб повернутися в нормальне життя після участі у воєнних діях.

Окремою молитвою було поминання загиблих. Священики відслужили Панахиду за полеглих воїнів зі Жовківщини, яких було згадано поіменно та за героїв Небесної сотні. Відтак було запалено пам’ятні лампади.

Завершувалося паломництво радісною програмою, яку представив відділ культури і туризму Жовківської районної адміністрації. Виступи на духовно-патріотичну тематику підбадьорили захисників Батьківщини, адже у заході взяли участь кращі вокалісти та колективи.

Прес-служба єпархії

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2023

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336