Послання 2024

Пошук по сайту

ВІТАЄМО ОТЦЯ ТЕРЕНТІЯ ДОВГАНЮКА, ЧСВВ, КООРДИНАТОРА АПОСТОЛЬСТВА МОЛИТВИ В УКРАЇНІ ІЗ 20-РІЧЧЯМ СВЯЩЕНСТВА!

 

У день святих Верховних Апостолів Петра та Павла свою 20-ту річницю священства відзначає координатор товариства Апостольство Молитви в Україні о.Терентій Довганюк, ЧСВВ із Жовківського монастиря Різдва Христового.

Хочемо подякувати Господу Богу, Пречистій Діві Марії і всім святим за їхню ласку, що ми маємо на нашій парафії в м.Жовква при церкві Серця Христового доброго провідника, який несе істину до наших сердець. Хочемо скласти щиру подяку за його ревну та плідну працю, бо щирим серцем та молитвами служить нам парафіянам і всім хто просить допомоги. Дякуємо йому за добрий провід «Апостольства Молитви». Щедрих Божих ласк, міцного здоров’я, витривалості, наснаги й сили в нелегкому служінні на Божій ниві. 

В знак великої поваги до Вас, отче Терентію, прийміть найщиріші вітання з цієї нагоди! Висловлюємо щиру вдячність за Вашу батьківську любов, яку Ви випромінюєте щодня, даруєте нам повагу, прекрасний приклад ревного служіння Господу, відкрите, добре серце, самовіддану і великодушну працю у Господньому винограднику.

Нехай Господь Вам додасть багато своїх ласк в подальшому та веде Вас дорогою Вашого священства, щоб Ви й надалі були ревним пастирем! Хай Господь Бог дарує Вам багато радості і вдоволення з праці, яку успішно виконуєте для Церкви, Чину Святого Василя Великого та Нашого Українського Народу. Многая Вам літа!

 

Довідково

Отець Терентій Довганюк, ЧСВВ вступив до чину святого Василія Великого у травні 1991 р. Протягом 1993-1999 рр. студіював у Папському відділі теології в Варшаві, секція Св. Івана Хрестителя філософію, теологію та захистив магістерську працю по теології. У 1999 році після закінчення студій, був висвячений на священика у Львові владикою Володимиром Ющаком, ЧСВВ та призначений до Жовківського монастиря отців Василіян. Виконував обов'язки пароха церкви св. Архистратига Михаїла у Волі-Висоцькій (Жовківщина). Від 2002 був призначений на настоятеля монастиря Святого Йосафата Кунцевича у Володимирі-Волинському. Від липня 2012 р. призначений на служіння в Жовківський монастир Різдва Христового координатором Апостольства Молитви в Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні.

 

З повагою парафіяни церкви Серця Христового та члени «Апостольства Молитва» з м. Жовква

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2024

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336