Владика Михаїл привітав митця Анатолія Покотюка із ювілеєм

30 жовтня 2011 року з нагоди 60-ліття Анатолія Покотюка, сокальського різьбяра, поета і художника, у Народному домі м. Сокаля відбувся творчий вечір «Світ істини та духовності митця Анатолія Покотюка». Привітати ювіляра прибули Преосвященний Михаїл Колтун, о. Ярослав Кащук, адміністратор Катедрального храму та священики із храму архистратига Михаїла м. Сокаля.

Владика Михаїл розповів, що має кілька вирізьблених ікон та композицій п. Анатолія і ці твори архиєрея «завжди супроводжують і надихають». Далі Владика зазначив: «Я розумію душу цих творів, бо вони мають свого митця, який молиться, який поєднує мистецтво з Богом і який дарує це мистецтво людям, щоб ми також розуміти цей світ і ставали філософами свого життя». Також єпископ висловив слова подяки «творцеві цього мистецтва», слова «підтримки та заохотити до продовження цієї творчості і щоб Бог давав йому сили із невичерпного Джерела життя».