Пошук по сайту

Подячною Літургією відзначено 11-ліття Сокальсько-Жовківської єпархії

21 листопада 2011 року Правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун та священнослужителі, які працюють в Єпархіальному управлінні і душпастирюють у довколишніх парафіях відслужили Божественну літургію у храмі св. Йосафата м. Жовкви. Спільна подячна молитва відбулася з нагоди одинадцятої річниці утворення єпархії.

Урочистості події додала присутність трьох іменинників – Владики Михаїла, о. Михайла Ткачіва, синкела у священичих справах, та о. Михайла Шевчука, віце-канцлера єпархії.

Говорячи про свято Собору Архистратига Михаїла і всіх безплотних сил, Владика Михаїл наголосив, що небесні сили показують нам, що «прославляти Бога – це є велике щастя, а дякувати Богові – це є великий привілей». Тож ми, що «відчуваємо наші обмежені сили, маємо прислухатися до голосу добрих ангелів», – підсумував архипастир.

Наприкінці Літургії Владика побажав присутнім: «Щоб ангели супроводжували вас по ваших життєвих дорогах. Нехай Бог, завдяки вашій вірі і жертовності, дає вам більше ніж ви хочете чи просите. Нехай Бог радує ваші серця, додає здоров’я, щастя, як духовного так і земного добра, щоб ви могли тривати у вірі і почуватися щасливими».

У привітальному слові о. Михайло Ткачів, від імені парафіян та гостей, побажав Владиці Михаїлу «заступництва всіх чесних ангелів Божих… Щастя, здоров’я, кріпості духа, натхнення в проповідях, в молитвах, в усіх справах єпархії та капеланства. Нехай Господь допомагає і дає світлий розум, щоб наша Церква в Україні була передовою».

Свято завершилося подячними привітаннями, які говорили представники парафії св. Йосафата, учасники спільноти «Матері в молитві» та семінаристи.

Прес-служба єпархії

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2022

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336