о. Богдан Вихор призначений Бродівським деканом

7 грудня 2011 року, під час зібрання священиків Бродівського деканату, отець-канцлер Роман Синицький оприлюднив Декрет про призначення священика Богдана Вихора протопресвітером Бродівського деканату. Попередній декан, о. Степан Макар, був відкликаний з цього уряду на підставі рішення про призначення його адміністратором парафії села Стара Скварява Жовківського деканату.

Довідка
о. Богдан Вихор народився 18 травня 1974 р. в с. Сілець Сокальського району. 1992 – 1997 рр. – навчався у Львівській Духовній семінарії Святого Духа. 20 січня 1999 р. – рукоположений у сан священства; святитель – єпископ Михаїл Колтун. 1999 – 2000 рр. – особистий секретар єпископа Михаїла. Працював архівістом в Єпархіальному управлінні та очолював комісію у справах родини. З 1999 р. – сотрудник храму Собору Пресвятої Богородиці м. Броди. З 2005 р. – адміністратор храму Пресвятої Богородиці Володарки України в м. Броди. Протягом десяти років здійснював капеланське служіння у полку армійської авіації м. Бродів. Відповідальний в Бродівському деканаті за перед подружні науки.