Проведено турнір із волейболу для молоді Підкамінського деканату

17-18 грудня 2011 року відбувся волейбольний турнір присвячений темі християнського покликання. У турнірі взяли участь 21 команда юнаків та дівчат віком 13-15 років із усіх парафій Підкамінського деканату. Серед команд хлопців перемогу здобули учасники із парафії с. Маркопіль, а серед дівчат перемогла команда із с. Суховоля. Захід організовано з ініціативи отця-декана Михайла Бакая.

Турнір розпочався із молитви та благословення у парафіях сіл Звижень, Паликорови, Суховоля. Фінальні змагання відбувалися у спортзалі Середньої школи с. Суховоля. Загальна кількість учасників сягала 210 осіб.

Кожну команду підтримував священик разом із парафіяльною молоддю. Всі учасники отримали в дарунок книжку Бруно Ферреро, шоколад і листівку із побажаннями «Боже дай мені бачити нові можливості замість одних проблем».

Фіналісти отримали медалі, а кращих гравців відзначили пам’ятними статуетками і м’ячами.

«Під час турніру молоді парафіяни пересвідчилися, що досягнути якусь ціль самому неможливо, а потрібно підтримки іншої людини, або команди. Тому Церква вибрала цей командний вид спорту для прикладу, щоб молода людина у цьому переконалася», - сказав отець-декан Михайло.

Цей турнір проводиться вже вдруге і в подальшому організатори планують поширити масштаб цього заходу.

Доклали чималих зусиль для проведення турніру усі парафіяльні священики Підкамінського деканату разом із місцевими вчителями фізичного виховання і директорами шкіл.

«Приємно бачити, що багато людей (депутат Обласної ради, місцеві голови сіл і селищ) є зацікавленні у проведенні цього турніру», - підсумава о. Михайло Бакай.

Для прес-служби повідомив о. М. Бакай