120-ту річницю від дня народження Патріарха Йосифа відзначили у Сокалі

19 лютого у Катедральному Соборі св. апп. Петра і Павла у м. Сокалі відбувся урочистий захід присвячений видатному українському церковному і громадському діячу, Патріарху Української Греко-Католицької Церкви, Йосифу Сліпому.

Вступним словом, адміністратор Катедрального Собору, о. Ярослав Кащук, пригадав періоди його життя, наголошуючи на його нескореність і ревність у служінні. Також до слухачів зі словом зверталися о. канцлер Роман Синицький, о. декан Петро Звір та сотрудники Катедрального Собору Ярослав Валюх і Андрій Дутчак. Особливістю даного дійства були виступи церковних хорів м. Сокаля (собору св. апп. Петра і Павла і храму св. Архистратига Михаїла), смт. Жвирка та народного вокального ансамблю «Любисток».

Завершився захід молитвою за прославу Ісповідника віри Йосифа Сліпого, який був і через століття залишається Великим українцем.

Повідомив о. Ярослав Валюх