Єпископ Михаїл Колтун привітав о. Івана Меєра з 50-річчям священства

22 квітня 2012 року єпископ Михаїл Колтун відслужив подячну Божественну літургії св. Івана Золотоустого з нагоди 50-річчя священства о. Івана Меєра, ЧНІ, (Johan MEIJER, C.Ss.R.), душпастиря із Голандії, який понад 20 років співпрацює з УГКЦ.

Під час Малого входу владика прочитав молитву і нагородив отця-ювіляра хрестом з прикрасами. Вітаючи о. Івана, архиєрей наголосив: «Його люблять не тільки в Голандії, а також в Україні». Адже отець-ювіляр більше 20-ти років тому познайомився і заприятелював з українськими священиками та вірними. Зокрема о. Іван Меєр брав участь у відродженні УГКЦ на початку 90-х років, вивчив українську мову, а тепер спонсорує проведення дитячих літніх таборів і підтримує розвиток Інтернет-сторінки Сокальсько-Жовківської єпархії.

Під час урочистості, в місцевому голандському храмі, де діє візантійська каплиця, зібралося понад 150 гостей, які знають і шанують отця Івана Меєра.

Повідомив о. Ярослав Малиш
Секретар-референт єпископа