Правлячий архиєрей висвятив нових священиків

6 травня 2012 року, у гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові, Правлячий архиєрей Михаїл Колтун рукоположив у сан священства Романа Малькевича та Ярослава Лепеха. Нововисвячені ієреї виконуватимуть священиче служіння, для вірних Сокальсько-Жовківської єпархії, у парафії або капеланському осередку, де призначить єпископ.

У привітальному слові, владика Михаїл наголосив, що священики «покликані для нас», щоби провадити людей до Бога. «Ми розраховуємо на їхнє щире, чисте сумління, щоби усі могли досвідчити Божої ласки, яку Господь посилає через священиків та Церкву», - підсумував святитель. Відтак архиєрей привітав нововисвячених священиків та їхні родини із тим, що «вони доступили до джерела Правди і прийняли на себе це покликання, щоби служити Богові як Пресвята Богородиця і апостоли».

На завершення новоієреї уділили своє перше благословення єпископові, усім присутнім священикам, родині та усім бажаючим вірянам.