Протягом травня священики застановляються над оновленням парафіяльного життя

Відповідно до прийняття програми Синодом єпископів УГКЦ Стратегії оновлення парафіяльного життя «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», у духовно-реколекційному центрі в смт. Брюховичі з 7 по 30 травня провадяться обов’язкові заняття для усіх парафіяльних священиків (понад 230 отців) Сокальсько-Жовківської єпархії.

Вишкіл провадить отець-мітрат Володимир Коткевич, протосинкел та координатор впровадження Стратегії розвитку УГКЦ в Сокальсько-Жовківській єпархії.

Душпастирі застановляються над такими темами: Боже Слово і катехизація; Літургія і молитва; служіння ближньому; провід Церквою; сопричастя та єдність; місійний дух Церкви.

Щоденна програма передбачає участь у спільних богослужіннях, науки координатора о. Володимира, обговорення в групах запропонованих тем, подання пропозицій та підсумкові висновки.

Відповідальний за вишкіл отець-мітрат Іван Пігура, префект навчального відділу.

Фотографії подав о. Володимир Крижанівський