Послання 2024

Пошук по сайту

Позачергове зібрання протопресвітерської ради

11 липня 2009 року Божого, відбулося зібрання деканів та працівників єпархіального управління у катедральному соборі апостолів Петра і Павла у місті Сокалі. Спочатку було відслужено молебень до Богородиці із повчальним словом архипастиря Владики Михаїла Колтуна. Опісля відбувалося звичайне робоче засідання ради на якому розглядали такі справи: процес беатифікації о. Кирила Селецького; участь у Всеукраїнській прощі до Зарваниці; обряд відновлення хресних обітів в днях 26 – 28 липня та інше.
Цього дня адміністратору храму святих апостолів Петра і Павла отцю Ярославу Кащуку виповнилося 60 років від дня народження. Отці протопресвітерської ради Сокальсько-Жовківської єпархії, на чолі з архиєреєм Михаїлом Колтуном, привітали священика Ярослава Кащука із цим ювілеєм.
Під час святкової трапези, окрім священиків, до привітань ювіляра долучилися представники місцевої влади. Всі присутні в унісон стверджували те, що священик Ярослав посідає надзвичайний дар провадити людей до Господа. В минулому, зокрема в часі виходу Церкви з підпілля, він був відважний і водночас поміркований душпастир. У сьогоденні він успішний організатор церковного життя та лікар людських душ. У майбутньому, багато хто з промовців зазначив, що отець плекає ще багато серйозних планів, так що усі найкращі побажання стосувалися здійснення того, що задумав ювіляр.
Також особлива увага була спрямована до нововисвячених священиків Івана Шкумбатюка та Дам’яна Габорія. Їх було представлено перед сонмом протопресвітерів єпархії, які у свою чергу привітали їх із свяченнями. 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2024

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336