У Червонограді освячено каплицю-усипальницю

28 серпня 2012 року біля парафіяльного храму св. Йосафата у м. Червонограді єпархіальний єпископ Михаїл Колтун освятив новоспоруджену каплицю, в якій здійснюватимуться похоронні богослужіння. Храм виготовлений із металоконструкцій та оздоблений згідно поминальних потреб.

Звертаючись до присутніх єпископ Михаїл наголосив, що день освячення каплиці-усипальниці символічно поєднаний зі святом Успення Божої Матері. «Пресвята Богородиця уснула і з тілом та душею прийнята до неба. Тож ми всі, що живемо і в якийсь час вмираємо вже не повинні страхатися смерті, бо ми єднаємося з Богом», - сказав архипастир.

о. Михайло Нискогуз, настоятель парафії, розповів, що з заднього боку каплиці ще планується розміщення магазину похоронних речей, щоб для людей були доступні всі потрібні похоронні послуги.