День знань у Дублянах розпочався з Божественної літургії

1 вересня 2012 року в Львівському Національному Аграрному університеті у Дублянах новий навчальний рік розпочався з Божественної літургії.

В університетському храмі святого Володимира Великого Євхаристійну молитву очолив отець-протосинкел Володимир Коткевич, який освятив новий іконостас та стінний розпис. Відтак в урочистому відкритті навчального року взяв участь єпархіальний єпископ Михаїл Колтун.

Вітаючи вступників владика Михаїл зазначив: «Ви стоїте на порозі, щоби ввійти в світ знань, щоби відкрити цей світ, пізнавати природу, щоб володіти цією землею, яку Бог дав для нас». Однак, щоб ці знання доцільно застосовувати «потрібно Божого благословення, яке ми маємо плекати та розвивати в собі», - підкреслив архипастир.

Після святкових промов та концертних виступів отець-капелан Петро Верхоляк поблагословив усіх присутніх свяченою водою.