Команда із Бродів перемогла у всеукраїнському рівні християнської інтелектуальної гри

Переможці єпархіального туру брейн-рингу у віковій категорії 10-13 років, команда з Катехитичної школи Матері Божої Неустанної Помочі із м. Броди, перемогла у всеукраїнському рівні брейн-рингу «Святі Таїнства у житті Церкви», який відбувся 10 листопада 2012 року у Львівській духовній семінарії Святого Духа.

Участь у грі, яка відбулася у двох вікових категоріях - 10-13 років та 14-17 років, взяли дитячі команди із 11 структур УГКЦ: Київської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільсько-Зборівської архиєпархій, Луцького та Донецько-Харківського екзархатів, Самбірсько-Дрогобицької, Бучацької, Стрийської, Сокальсько-Жовківської, Коломийсько-Чернівецької єпархій УГКЦ. Членами журі в змаганні були: с. Луїза Цюпа, с. Юліана Дзюбата, о. Роман Гриджук. Діти пройшли нелегкий шлях підготовки та змагання у своїх парафіях, деканатах, а згодом єпархіях. Помічником у підготовці цих змагань для дітей був Методичиний порадник «Святі Таїнства в житті Церкви», розроблений представниками Комісії Києво-Галицького Архиєпископтства УГКЦ та оргкомітету Року Святих Таїнств в УГКЦ.

Переможці гри отримали кубки, медалі, грамоти та пам’ятні подарунки.

Повідомив о. Михайло Микита,
голова Катехитичної комісії