о. Микола Дем’яновський призначений Новояричівським деканом

3 листопада 2012 року, під час зібрання священнослужителів Новояричівського деканату, протосинкел єпархії о. Володимир Коткевич оприлюднив Декрет про призначення отця Миколи Дем’яновського протопресвітером Новояричівського деканату.

Попередній отець-декан Василь Бесага виконував свій уряд майже одинадцять років. Деканат займає половину адміністративної території Кам’янко-Бузького району і налічує двадцять три парафії, в яких священнодіють чотирнадцять священиків.

Довідка

о. Микола Дем’яновський народився 7 січня 1964 року в с. Грозьово Старосамбірського району. Окрім середньої школи, закінчив Вишнянський аграрний технікум. Духовну освіту здобув у Львівській духовній семінарії Святого Духа. 24 жовтня 1993 р. рукоположений у сан священства Блаженнішим Мирославом Іваном Любачівським. Першу парафію мав у с. Жовтневе Миколаївської області, відтак душпастирював у селах Старий Яричів, Кукезів та Руданці. З 1998 р. і до сьогодні о. Микола є на парафії смт Новий Яричів.