«Ми повторили те, що Господь здійснив у Йордані», - єпархіальний єпископ у Жовкві

У день свята Богоявлення Господнього 2013 року єпископ Михаїл Колтун, єпархіальне духовенство та отці Василіяни здійснили Чин Великого водосвяття на центральній площі Жовкви для усіх парафій міста.

У проповіді архиєрей зазначив: «Ми повторили те, що Господь здійснив дві тисячі років тому в Йордані. Взявши гріхи світу, він втопив їх у цих водах, і тим водам надав живоначальну дію, щоби ми сьогодні усі її черпали і нею освячувалися».

Відтак єпископ побажав усім присутнім приймати освячену воду з вірою: «Всім вам бажаю натхнення у вірі, до якої нас закликає Святіший Отець і вся Вселенська Церква, для того, щоби через вживання свяченої води і окроплення нею ми з вірою її приймали для нашого здоров’я, просвічення і скріплення наших християнських сил. Щоб ми могли нашу віру свідчити і передавати з покоління в покоління».

У цей святковий день Архиєрейська Божественна Літургія звершувалася у храмі св. Йосафата.

По завершенні богослужіння єпархіальний єпископ та духовенство розійшлися серед людей і окропили вірних йорданською водою.