Священики Жовківського деканату провели духовну віднову в Крехівському монастирі

1 квітня 2013 року, у Крехівському монастирі отців Василіян, відбулася духовна віднова для священиків Жовківського деканату.

Ця віднова складалася із Святої Літургії, розважання та двох духовних наук. Науки виголосив о. Василь Мендрунь, ЧСВВ. Присутні священики вкотре мали нагоду застановитися над своїм життям, покликанням та служінням.

За допомогою приготовлених наук, розважань та спільної молитви, священики ще більше утвердилися і збагатилися у своєму покликанні на дорозі несення християнських цінностей.

«Нехай духовна віднова додає натхнення для збагачення і розвитку священичого покликання, зроджує щедрі духовні плоди для добра народу та своєї Церкви», - наголосив о. Ярослав Петруха, декан Жовківський, ініціатор духовної віднови.

Повідомив о. Ярослав Петруха