Послання 2024

possible to make website for free

Пошук по сайту

З молитвою відзначили День авіації у м. Броди

Під час святкового зібрання Владика Михаїл поблагословив особовий склад військової частини та наголосив: «Ви є ті, що обрали небо, щоби оволодівати ним, загосподарити його, так я на землі землероб. Це є Боже покликання, ваша майстерність, ваш вибір – бути гоподарями неба. Але це небо залежить від Бога, бо Бог його нам дав». Відтак Владика висловив побажання: «Бажаю благодаті Божої, яку Господь нам дає, щоби ми її спрямовували в життя, щоб ми могли в братній любові взаємодіяти на добро наше і на добро нашої Батьківщини. Щоби святкувала земля, щоби небо було блакитне для кожного з нас і щоб ви цю блакить захищали». На завершення єпископ-капелан сказав: «Я радий, що можу бути присутній на святкуванні, але я ще більше буду радий, коли ми будемо в буднях взяємодіяти у цій духовній царині».

Архиєрей подарував військовим авіаторам книгу про капеланське служіння «Тріумф серця» та чотири томи «Життя святих». о. Любомир Яворський прочитав молитву за віськовослужбовців та їхні родини, а о. Богдан Вихор поблагословив їх свяченою водою.

Найкращі військові авіаполку отримали нагороди та подарунки від військового керівництва та представників місцевої влади. За дійством спостерігало чимало мешканців Бродів, які прибули на свято.

Прес-служба єпархії

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2024

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336