possible to make website for free

Пошук по сайту

До дітей військовослужбовців завітав Різдвяний вертеп

У день свята Собору Пресвятої Богородиці, 8 січня 2012 року, до дітей військовослужбовців частини А0508, що на Білих Казармах міста Броди, завітали о. Ярослав Царик, капелан цієї військової частини та діти Марійської дружини церкви Чесного Хреста разом з Різдвяним вертепом.

о. Ярослав привітав з Різдвом Христовим всіх військовослужбовців від імені Правлячого єпископа Сокальсько-Жовківської єпархії та керівника департаменту в справах душпастирства силових структур України владики Михаїла Колтуна.

Опісля діти Марійської дружини поставили Різдвяний вертеп. На завершення о. Ярослав Царик, від імені благодійного фонду «Карітас – Броди» вручив 75 солодких подарунків дітям військовослужбовців з багатодітних, неповних сімей, а також дітям з вадами розвитку.

Для дітей і їхніх батьків це була особлива Різдвяна радість. Від імені командування частини А0508 виступив заступник командира з виховної роботи підполковник Нечистенко Тарас Михайлович, який подякував капелану о. Ярославу Царику та дітям Марійської дружини. Завершилось прекрасне свято Різдвяною колядою «Нова радість стала».

Повідомив диякон Тарас Дзьоба

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2022

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336