possible to make website for free

Капеланське служіння здійснюється у Жовківській районній лікарні

Кожного тижня – у вівторок, середу та п’ятницю – в хірургічному, неврологічному та терапевтичному відділах Жовківської Центральної районної лікарні служиться Божественна Літургія. Хворі мають можливість прийняти Святі Тайни Покаяння та Євхаристії, а важко хворі Святу Тайну Єлеопомазання.

Від 20 грудня 2011 року капеланське служіння здійснює священик Степан Висоцький, адміністратор парафії Положення Поясу Пресвятої Богородиці с. Мацошин Жовківського деканату. Допомагає о. Степану диякон Роман Малькевич.

У кожному з відділів лікарні спеціально облаштований «духовний куток», де і відбуваються богослужіння. Стараннями о. Степана придбано нове Євангеліє, священичі ризи та інші церковні речі необхідні для здійснення богослужінь.

Повідомив диякон Роман Малькевич