possible to make website for free

Щосереди у Катедральному храмі діти та молодь беруть участь у «Хресній дорозі»

Протягом посту в Катедральному храмі свв. апп. Петра і Павла проходить молитовне розважання над «Хресною дорогою» Спасителя зі змістом адаптованим для молоді та дітей. 7 березня «Хресну дорогу» провели студенти Українського Католицького Університету разом із семінаристами Львівської Духовної семінарії. До молитви долучилися учні усіх шкіл м. Сокаля.

Кожна стація була особливою. Молитви, які читали студенти, навіювали прагнення покаятись та забути про земні проблеми. На розп’яття Спасителя зосереджувалися багато поглядів і в кожну молитву була вкладена щиросердечна любов до Господа.

Розважання під музичний супровід створювали сприятливу атмосферу до спілкування з Богом та з самим собою.

Після «Хресної дороги» організатори провели духовну розмову про хрест та його значення. Відтак усі охочі переглянули фільм «Німа молитва» про те, як стоячи у храмі, ми часто думаємо про буденні справи, але при цьому хочемо, щоб Бог нас почув.

Повідомила Любов Фарина
учениця Катехитичної школи імені о. Кирила Селецького