possible to make website for free

100-літній ювілей церкви у Дублянах

28 серпня 2012 року у парафії Успення Пресвятої Богородиці м. Дубляни відсвяткували 100-річчя храму. Свято очолив єпископ Йосиф Мілян.

Про цю подію о. Володимир Високінський, настоятель парафії, написав так:
«Радісно, як на Великдень, грали церковні дзвони у м. Дубляни. Це ж бо сьогодні святкуємо столітній ювілей. Народ маленькими потічками збігає зусібіч, перетворюючись у вишиваний квітник навколо храму. Священики у голубих ризах, дівчата з хоругвами, сестриця з короваєм стоять в очікуванні. Ще веселіше і радісніше заграли дзвони. На подвір’я храму ступає дорогий гість – Преосвященний Кир Йосиф Мілян. Владика із захопленням оглядає церкву, помічає нове прекрасне вишиття, хвалить за чемність чисельний гурт дітей.

У маленькому вівтарі храму, де зібралося півтора десятка священиків, панувало неабияке духовне піднесення. Усі з увагою дослухалися до кожного слова Владики, бо воно будило та заставляло задуматися над змістом життя, над важливістю вибору.

Після Літургії освячували воду. Її окроплення сприймали, як весняний дощ, який кличе до нового життя.

Усім присутнім роздавали пам’ятні образки та презентували книгу – історію церкви у Дублянах.

Владика люб’язно фотографувався з людьми, жартував та благословив народ».