possible to make website for free

Вертеп із с. Збиранка взяв участь у Різдвяному концерті у Львові

21 січня 2012 року у Будинку органної та камерної музики м. Львова відбувся Різдвяний концерт хорової капели «Дударик» під назвою «Від Миколи до Іоана» в якому прийняв участь вертеп із с. Збиранка Дублянського деканату, під керівництвом отця Володимира Крижанівського.

Запросив вертеп зі с. Збиранка особисто пан Микола Кацал, народний артист України, який «вже півтора року співпрацює із парафією надсилаючи своїх хлопців вчити церковний хор».

У програму виступу входив Різдвяний вертеп, вірші від наймолодших учасників і завершальна коляда.

«Надзвичайно вразив виступ найменших діточок. Вони як заспівали колядку «Прилетіли ангелята» то весь зал підтримав, аплодував і відчувалося духовне поєднання з усіма», - розповів о. Володимир.

На завершення пан Микола Кацал, керівник «Дударика», особисто подякував дитячому вертепу і роздав солодкі подарунки.

Повідомив о. Володимир Крижанівський,
настоятель парафії с. Збиранка