possible to make website for free

Жовківчани роздумували над «Хресною Дорогою ненароджених дітей»

30 березня 2012 року у храмі святого священомученика Йосафата м. Жовкви відбулась театралізована Хресна Дорога. На запрошення адміністратора парафії о. Михайла Ткачіва, молодь та діти Катехитичної школи святої мучениці Софії, що при парафії Віри, Надії, Любові та їх матері Софії міста Львова представили «Хресну Дорогу ненароджених дітей».

40 дітей під керівництвом пані Наталії Керницької розважали над стражданнями невинно вбитих, ще ненароджених, абортованих дітей. Велика кількість парафіян у тому числі молоді, які були присутні у храмі спільно роздумували над великою проблемою, яка нависла над людством.

На завершення Хресної Дороги отець Михайло подякував маленьким учасникам за їх Євангелізацію і благородну справу, яку вони роблять. Зібрані дітьми кошти будуть передані на будівництво парафіяльного храму.

Повідомив диякон Роман Малькевич