possible to make website for free

У Надичах вперше проведено дні духовної віднови

5 - 7 квітня 2012 року на парафіях сіл Надичі і Гребінці Дублянського деканату проходили Великопосні реколекції, які провадив о. Йосафат Коваль, ЧСВВ. У селі Надичі, де у 2009 році була утворена парафія і на даний час ведеться будівництво храму Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, такі дні духовної віднови проводяться вперше.

Особливістю даної події стало те, що реколекції проходили під опікою і благословенням священномученика Йосафата, мощі якого були привезені для поклоніння.

Протягом цього часу вірні, окрім молитовних зібрань, які були прикрашені співом братів Крехівської обителі, також стали свідками творчої програми, яку підготовила молодь парафії основною частиною якої стала вистава «Чи ти був на Голгофі?». Основною думкою цієї постановки було бажання заохотити людей застановитися над сенсом Христової смерті та її значенні для кожної людини.

Центральною ідеєю реколекційних наук були роздуми над програмою синоду нашої Церкви і послання Блаженнішого Святослава «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Серед іншого о. Йосафат наголосив на символічному значенні того, що зараз переживає парафіяльна спільнота села Надичі: будова храму і воднораз будова чи розбудова парафії – клітини Містичного Тіла Христового, тобто Церкви.

Повідомив о. Віталій Лупій,
адміністратор парафій