possible to make website for free

У Червонограді возвеличили Пресвяту Богородицю та рідну маму

27 травня 2012 року у парафії Св. Йосафата м. Червонограда відбулося свято присвячене Пресвятій Богородиці та рідним матерям.

З привітальним словом звернувся священик парафії о. Роман Сковрон, який побажав усім присутнім завжди пам’ятати про свою рідну матір і не забувати про Матір Божу, бо вона є Матір’ю всіх людей.

Наймолодші учасники музично-театральної студії «Кришталеві Дзвіночки» були основою концертної програми. На даний час це 86 дітей, віком 3 – 8 років. У піснях і віршах вони прославляли величне ім’я – МАТІР. Радість усім присутнім дарували також учасники дитячого церковного хору своїми сольними номерами. Невеличке театральне дійство представила «Марійська дружина», а дитяче тріо бандуристок і вокальний квартет священиків своїм милозвучним співом прикрасили це свято. На завершення свої пісні дарував відомий автор і виконавець духовних пісень Павло Савран.

Повідомив о. Василь Палчинський
Священик парафії св. Йосафата