possible to make website for free

Урочисте Святе Причастя у с. Річки

10 червня 2012 року, в неділю Всіх святих на парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Річки Рава-Руського деканату відбулось величне свято урочистого Святого Причастя. Особливим воно було для 10 дітей – маленьких парафіян цього храму, які вперше до свого серця прийняли Євхаристійного Христа.

В суботу всі діти разом із батьками прийняли Святу Тайну Покаяння.

Неділя була особливим днем для кожного парафіянина. Після Утрені адміністратор храму о. Михайло Колтун зустрів дітей на церковному подвір’ї і увів до храму. Білі суконки і сорочки дітей, вишиванки батьків, гарно прибрана церква надавали цьому святу особливого настрою.

Святу Літургію служив о. Михайло Колтун у співслужінні з о. Романом Малькевичем, який проходить практику на цій парафії. Особливо зворушливим був спів хору «Прометей», який прибув зі Львова на запрошення о. Михайла.

До Святого Причастя дітей провадили рідні батьки. По закінченні Літургії першопричасники подарували для всіх присутніх святковий концерт.

Повідомив о. Роман Малькевич

Фотографії Тетяни Охоти