possible to make website for free

Діти урочисто приступили до Св. Причастя у Дублянах

17 червня 2012 року у парафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Дубляни відбулося величне свято – до урочистого Св. Причастя приступило 43 дитини.

Цій події передувало тривале навчання у парафіяльній Катехитичній школі імені блаженного Івана Павла II. Із жовтня місяця диякон Павло Заболітний, який проживає у Дублянах, проводив із дітьми щотижневі уроки. А вкінці навчання о. парох Володимир Високінський разом з дияконом провели іспит, на якому перевірили рівень засвоєних знань. Традиційною уже стала проща до святих місць вкінці навчального року. Цього разу отці із дітьми помандрували до Святоуспенської Унівської лаври.

У переддень урочистості діти приступили до святої Тайни Покаяння. Приємно було спостерігати, що до Сповіді прийшли і їхні батьки.

У неділю вранці кожну дитину супроводжували хресні батьки, а на подвір’ї храму їх уже зустрічали дівчата із хоругвами, молодь парафії та батьки.

Свято завершилося процесійним обходом навколо храму із благословенням народу Святими Дарами.

Діти старшого віку, які продовжили навчання у школі, отримали підтверджуючі сертифікати.

Із вересня навчання у Катехитичній школі буде відновлено.

Повідомив о. В. Високінський