possible to make website for free

«Веселі канікули з Богом» у Гребінцях та Надичах

З 13 по 15 липня 2012 року з ініціативи о. Віталія Лупія та єпархіальної Молодіжної комісії були проведені «Веселі канікули з Богом» у парафіях с. Гребінці та с. Надичі. Протягом трьох днів аніматори Центру Молодіжного Аніматорства Гурська Люда та Цюпка Оксана проводили зустрічі на тему «Дружби» та «Талантів».

На початку кожного дня усі спільно молилися, щоб провести день на Славу Божу. Протягом Веселих Канікул діти завзято виконували завдання, поставленні аніматорами. Під час «великої гри» молодь продемонструвала свої фізичні та акторські здібності.

Учасники мали можливість висловитись на вищезгадані теми, переглянути цікаві мультфільми, після чого усі активно проводили час за допомогою логічних ігор та веселих руханок.

На завершення уся дітвора щиро подякувала аніматорам, які провели для них ці зустрічі. На завершення всі взяли участь у ранковій недільній Службі Божій, яку очолив о. Віталій Лупій, настоятель парафій.

Повідомив о. Петро Верхоляк