possible to make website for free

Першокурсники військової академії отримали архипастирське благословення

У день знань, 1 вересня 2012 року, військовий єпископ Михаїл Колтун взяв участь в урочистості складання військової присяги та початку нового навчального року в Академії сухопутних військ у Львові.

Звертаючись до курсантів владика Михаїл наголосив: «Ваш священний обов’язок берегти мир. Це не значить воювати чи становити загрозу. Берегти мир – це зберегти любов у своєму серці до брата і сестри не тільки свого народу, але й до усіх інших людей».

Відтак архиєрей поблагословив усіх, хто розпочинає навчання та весь викладацький колектив академії, кажучи: «Ми, Церкви Володимирового хрещення, свідчимо про Боже благословення, яке супроводжує Церкву, народ, свою державу і військо. Церква і військо, це є та видима і духовна сила, яка поєднується у ваших особах».

Після церемонії складення присяги священики-капелани окропили свяченою водою усіх першокурсників та їхніх родичів.