possible to make website for free

Посвята відновлених пам'ятників оо. редемптористів на Личаківському кладовищі

Сьогодні, 16 листопада 2019 р. Б. на Личаківському кладовищі у Львові відбулась посвята відновлених пам'ятників оо. редемтористам. Моління очолили єпископи-редемптористи: Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор Возняк, Єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл Котун, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківський Петро Лоза, Єпископ-помічник Львівський Володимир Груца, у співслужінні отців та братів ЧНІ.

Зі словом звернувся Єпископ Сокальсько-Жовківський Михаїл, який є свідком подій виходу УГКЦ з підпілля: "Ніхто не бачив кінця світу видимого, який нас гонив, переслідував та нищив, але ми за щось тримались і відстоювали. Я мав можливість застановитись якою є наша віра, яка сила, щоб в часі загроз вболівати над невидимим. Не сьогодні народилась віра і Церква, вона віками веде людину через життя. Ми повинні слідувати переслідуваним. Ми сьогодні свідчимо наше покликання, віру і любов між нами, любов до Церкви і народу. Свідчимо спільноту, яка має в собі силу Божу. щоб ми мали що передати іншим. Ми успадкували набожність до Пресвятої Богородиці, яка допомагає в цілому світі і допоможе нам на всякий час, коли звернемось до Неї".