possible to make website for free

Проведено zoom-гру «Шептицький, чек», для молодіжних спільнот єпархії

З нагоди святкування 155 річниці від дня народження Митрополита Андрея Шептицького, комісією у справах молоді було проведено zoom-гру «Шептицький, чек», для молодіжних спільнот єпархії. За допомогою цієї ініціативи молодь могла в цікавий спосіб краще пізнати величаву постать нашої Церкви -  Митрополита Андрея. Сама гра була розділена на 6 блоків запитань, від найпростіших до складних ребусів, відповідно за правильні відповіді спільноти накопичували бали. Між блоками запитань були паузи, під час яких підраховувались бали, а спільноти в цей час могли розповісти щось цікавого про себе, познайомитися між собою, поспівати і навіть танцювати.

Також на завершення молодь мала нагоду поспілкуватися з владикою Петром, який також вийшов на зв’язок щоб оголосити переможців. Всі 11 спільнот, які брали участь в грі, дуже активно змагалися і більшість йшли нога в ногу, але все таки переможцями стала молодь парафії Успення Пресвятої Богородиці у смт. Лопатин! Для всіх учасників гри буде передано невеличкі заохочувані призи, а для переможців буде нагода поспілкуватися особисто, в себе на парафії з владикою Петром, але про це згодом.

Повідомив о. Йосип Скоробогатий

Голова молодіжної комісії