possible to make website for free

Висловлюємо співчуття о. Володимиру Юськіву з приводу смерті матері

Правлячий Архиєрей Кир Михаїл, єпископ-помічник владика Петро та працівники єпархіального управління Сокальсько-Жовківської єпархії висловлюють спічуття о. Володимиру Юськіву з приводу смерті матері!

Нехай Господь прийме її душу в небесні оселі!!!

Пані Катерина відійшла до вічності 10 серпня на 89 році життя. Вона народилася в селі Велика Вишенька, Яворівського району в родині Івана і Агафії Микичак. Була хрещена у храмі св. архистратига Михаїла, який ще сьогодні стоїть зруйнований на Яворівському полігоні. Цю церкву у 1913 році освячував митрополит Андрей Шептицький, який також давав благословення дідові Максиму Трачу, що був війтом всієї громади. Покійна Катерина народила 8 дітей, дочекалася 19 онуків і 18 правнуків. Була практикуючою християнкою, прищепила своїм дітям віру та любов до Бога і свого народу. Також покійна Катерина нещодавно отримала від Преосвященного Михаїла Колтуна грамоту благословення для своєї родини.