possible to make website for free

Пошук по сайту

Владика Михаїл взяв участь у освяченні дзвонів у с. Поляниця, Коломийської єпархії

4 жовтня, в день 200-річчя храму, відбулася велична подія для гуцульского краю – освячення новозбудованої дзвіниці. Все розпочалося з урочистої Божественної Літургії, яку очолив митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин в співслужінні владики Василія Івасюка – єпарха Коломийського, владики Михаїла Колтуна – єпарха Сокальсько-Жовківського, владики Василія Тучапця – екзарха Харківського та численного духовенства.

Із духовним словом звернувся до присутніх владика Михаїл Колтун.

СВІТЛИНИ

Владика Василій Івасюк звернувся із привітальним словом: «Ці п’ять дзвонів – це голос Божий з нашої Поляниці на весь Буковель, і для всіх навколишніх сіл та кожного відпочиваючого. Дзвони завжди будуть кликати місцевих жителів та всіх гостей нашого краю своїми могутньо-дзвінкими голосами, запрошуючи відвідати історичну святиню та помолитися у гуцульському храмі. П’ять освячених дзвонів підсилять особисту молитву кожного бажаючого перед престолом Божим своїм красивим музичним передзвоном, а нас будуть повідомляти про всі сумні та радісні події у нашій Гуцульській землі. Ці дзвони завжди будуть нагадувати про минуле Поляниці, і своїми мелодійними передзвонами благатимуть людей йти і далі розвивати цей регіон, зберігаючи природу і красу»

На завершення відбулося вручення почесних грамот та висловлено подяку всім тим, хто спричинився до побудови даної дзвіниці.

За матеріалами kolugcc.org.ua  

 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2021

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336