possible to make website for free

У парафіяльному храмі с.Підгірці відбулися заходи в рамках благодійної реставраційної ініціативи "Подаруй ангелу крила 2020". Розпочалися урочистості Божественною Літургією яку відправляв настоятель храму і протопресвітер Старобрідський о.Тарас Дзьоба. Після молитви відбувся виступ академічного інструментального ансамблю "Високий Замок" з духовними та патріотичними піснями. Завершились святкування солодким ярмарком, де усі присутні мали можливість поласувати смаколиками з ароматною мідною кавою і в такий спосіб долучитися до "солодкої" реставрації храму.

На таких подіях треба бути, адже сухий текст і світлини не передадуть атмосфери і духу свята, але хоч трішки відчуєте його присмак, дорогі читачі.