possible to make website for free

Освячення катехитичної школи у Радехові

У м. Радехів відкрили новий навчальний рік у новому приміщенні катехитичної школи. З нагоди цієї події до храму св. Миколая завітав Правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківський Кир Михаїл. Владика очолив Молебень до Пресвятої Богородиці та освятив приміщення школи. Його Преосвященству співслужили: о. Володимир Царик, настоятель парафії, о. Юрій Михалюк, декан Радехівський, о. Ярослав Лерех та о. Олексій Лупій.

«З Богом у серці» - це ті слова ,які гучно та врочисто пролунали в осінню днину на Радехівській землі.

24 жовтня 2020 р. Б на парафії св. Миколая Чудотворця УГКЦ у м.Радехів, відбулося офіційне відкриття катехитичної школи Покрови Пресвятої Богородиці, яка стала духовним осердям християнського життя нашого містечка .

У передчутті великого торжества, дитячі хвилювання та батьківські трепети душі переплелися в один голос, задля однієї Великої мети - почути слово Боже та досвідчити Божу присутність у власному житті .

З надзвичайною радістю та найщирішими привітаннями учні нашої школи, зустріли Правлячого Архиєрея Сокальсько-Жовківської єпархії Кир Михаїла та подарували незвичайний ключ від катехитичної школи. Торжество розпочалося з Молебню до Пресвятої Богородиці, яка є Покровителькою парафіяльної школи . Преосвященніший Владика Кир Михаїл у своєму повчальному слові підкреслив важливість пізнання Бога та Божих діл у нашому житті. Чіткий наголос у повчальній науці Владика також відводив вивченню правд віри Нашої Церкві,які є основою Катехизму. З власного досвіду, Преосвященніший Владика, наводив багато думок про необхідність християнського виховання кожної дитини.

"Бог, що сотворив світ не нарікає на те, що він сотворив, але Він жаліє за те, що людина відвернулася від нього через непослух. І Господь своє любов'ю наздоганяє нас, щоб ми могли побачити те добро, яке Бог запланував нам дати. Коли ми віримо, що Бог з любові сотворив цей світ для нас і є вдячні за світ в якому живемо, то нам відкривається інший вимір. Нам відкривається духовний вимір і вимір незбагненної благодаті.
Ми маємо відкривати для себе не лише цей прекрасний світ, але і бачити у ньому велику щедру Божу благодать, яка приходить через видимий світ на нас із вами, щоб ми могли воздавати хвалу Богові, за те, що він у премудрості все сотворив.
У сьогоднішній Євангелії говориться: ''Щаслива та, що не бачила, а повірила, бо здійсниться їй сказане від Господа". Бог каже, що він нам дасть і допоможе, якщо ми увіруємо" - із слова Архиєрея

Після молитви, відбулася посвята учасників парафіяльної спільноти «Українська Молодь Христові». Юні дівчата отримали з рук Преосвященнішого Владики благословення та посвідку,яка засвідчувала їх офіційне прийняття в спільноту.

Другою частиною парафіяльного торжества був концерт, який підготували усі учні нашої катехитичної школи. З маленьким дитячим хвилюванням та щирістю, найменші парафіяни нашого храму, привітали усіх шанованих гостей з святом відкриття катехитичної школи. Чудові пісні на прославу Бога та Матері Божої, звучали по-дитячому щиро та відкрито. Кожен відчув маленькі вогники дитячої безпосередності та щирості, яка наповняла весь храм. Учні катехитичної школи хотіли донести до усіх парафіян свою любов до Бога та відкрити усім власний секрет життя з Богом. Кожен з них став однією великою родиною, Живою парафією, яка веде дітей до сопричастя із Христом.

Вітальне слово Преосвященнішого Владики сколихнуло кожне серце як дитяче, так і батьківське: «…Бог приймає вас до Своєї школи…». Цей день є дійсно таким пам’ятним для нашої парафії та школи, бо кожен з нас став частинкою однієї Божої школи, яка немає ні Початку ні Кінця. Вона є Вічна.

Преосвященніший Владика Кир Михаїл вручив подяки та поблагословив педагогів катехитичної школи, які приділяють великі старання для християнського навчання та виховання дітей нашої парафії. Подяки також були вручені всім священникам, меценатам та парафіянам нашої школи, які доклали чимало зусиль для відновлення та розвитку катехитичної школи. Після закінчення концертної частини, Преосвященніший Владика Кир Михаїл, поблагословив дітей на початок нового навчального року в катехитичній школі .

Урочистою ходою від храму св.Миколая до катехитичної школи учні пронесли велику вервицю та ікону Покрови Пресвятої Богородиці. Торжественно шановані гості нашого свята перерізали стрічку та увійшли у катехитичну школу .

Преосвященніший Владика Кир Михаїл освятив та благословив катехитичну школу Покрови Пресвятої Богородиці та віддав усіх учнів школи під опіку Матері Божої.

Адміністратор храму св.Миколая,о.Володимир Царик, висловив щиру подяку Правлячому Архиєрею Сокальсько-Жовківської єпархії Кир Михаїлу, за батьківський провід усіх вірних парафії св.Миколая, благословення дітей та освячення Катехитичної школи Покрови Пресвятої Богородиці .

"Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне"

Нехай слова Господа Нашого Ісуса Христа, будуть орієнтиром у нашому буденному житті і вкажуть на правильний шлях до Бога.

Після богослужінь відбулось спілкування між учасниками свята, духовенством та жертводавцями.

Прес-служба єпархії

За матеріалами Ангеліни Царик, катехита парафії св. Миколая у Радехові