possible to make website for free

У Брюховичах розпочалася щорічна осіння зустріч греко-католицьких та римо-католицьких єпископів України

Сьогодні, 24 листопада, в реколекційному домі РКЦ у Львові-Брюховичах розпочалися спільні реколекції греко-католицьких і римо-католицьких єпископів України. Реколекції, які цьогоріч виголошує владика Микола Лучок, єпископ-помічник Мукачівської дієцезії РКЦ, триватимуть з 24 до 26 листопада. Опісля відбудеться також братня зустріч католицьких ієрархів.

У зв’язку з епідеміологічними обмеженнями більша частина єпископів бере участь у спільних реколекціях в режимі онлайн.

У четвер, 26 листопада, після завершення реколекцій, відбудеться кількагодинна братня зустріч греко-католицьких і римо-католицьких ієрархів України, яка також буде доступною в онлайн-режимі.

Одним із основних елементів зустрічі буде обговорення важливих акцентів нової енцикліки Папи Франциска «Fratelli tutti». Також владики УГКЦ і РКЦ в Україні обміняються думками щодо організації душпастирства в сучасній епідеміологічній ситуації.

Додамо, що католицькі єпископи України збираються на спільні реколекції щороку. Одного року їх організовує спільнота Української Греко-Католицької Церкви, іншого — Римо-Католицької Церкви в Україні.

Фото з архіву
За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ