possible to make website for free

У Червонограді відсвяткували 90-ліття о. Дмитра Дмитраша

У храмі св. Йосафата у Червонограді відбулась подячна Божественна Літургія за 90 прожитих років о. Дмитра Дмитраша. Архиєрейську Божественну Літургію очолив владика Петро у співслужінні священнослужителів деканату та при численному зборі вірних.

У вітальному слові Архиєрей зазначив, що о. Дмитро є найстаршим священником у Сокальсько-Жовківській єпархії, а також згадав про життя ювіляра у Сибірі, де він мав тісну співпрацю та спілкування з отцями-редемптористами.

Декан Червоноградський, о. Зеновій Буньо, зачитав вітальну грамоту від Правлячого єпископа Кир Михаїла.

Слова привітань линули від священнослужителів деканату та парафіян храму, які зібрались на Літургію.

Після спільної молитви та привітань ювіляр виголосив подяку Богові, владикам, священникам і всім вірним за підтримку та наголосив: «Не думав, що дочекаюся сьогоднішнього дня, проте вдячний Богові за прожиті нелегкі літа, бо все було в житті – і випробування Сибіром, праця в шахті і інше».