possible to make website for free

Владика Михаїл відвідав римо-католицьку парафію Жовкви з колядою

У п'ятницю, 25 грудня 2020 р. Б., у день Різдва Христового за григоріанським календарем, владика Михаїл разом із працівниками єпархійного управління завітав на римо-католицьку парафію св. Лаврентія в Жовкві.

Після спільної коляди у храмі Архиєрей, у особі настоятеля о. Юзефа, привітав всіх парафіян і висловив щирі сподівання, що невдовзі ми всі разом святкуватимемо не тільки Різдво, але і інші свята літургійного року.

"На шляху до звершення хочемо разом колядувати "на повні груди", щоб свята Різдва були в один час і ми до цього прямуємо. Щоб наша Церква разом з Римо-Католицькою Церквою могли разом розділяти спільну радість, в мирі і любові святкувати наше життя." - із слова вл. Михаїла.

Отець-прелат Юзеф подякував Владиці за візит та побажав радісних Різдвяних свят та щасливого і плідного року для цілої єпархії.

Пресслужба єпархії