possible to make website for free

У Жовкві відбулося урочисте прийняття дітей до Марійської Дружини

У неділю, 03 січня, у парафії Пресвятого Серця Христового у Жовкві перша велична подія у Новому 2021 році – прийняття 26 дітей до Марійської Дружини. Дівчат і хлопців різного віку об’єднує дитинна довіра до Пречистої Діви Марії, якій вони віддали себе, та в особливий спосіб, пообіцяли любити та до неї прибігати. Діти отримали посвячені медалики та вервиці, як знак приналежності до марійської спільноти.

Божественну Літургію та прийняття очолив о. Тарас Тижник, ЧСВВ, який в цьому часі провадив у нашій парафії передріздвяні реколекції. Привітав дітей також о. Августин Стрижик, ігумен та парох нашої церкви.

Провадять Марійську Дружину с. Дарія Пітулик, СНДМ та духівник спільноти о. Лазар Громадський, ЧСВВ.

Молімося за цих дітей та за всіх, що бажають брати з них приклад.

с. Дарія Пітулик, СНДМ