possible to make website for free

Відбулась zoom-конференція щодо проведення соціальних днів в Сокальсько-Жовківській єпархії

У п'ятницю, 26 лютого 2021 р. Б., відбулась zoom-конференція Преосвященного владики Петра та о. Степана Макара, синкела у справах соціального служіння і протопресвітерами єпархії щодо проведення соціальних днів на території Сокальсько-Жовківської єпархії.

Зустріч розпочали із молитви та вітального слова владики Петра.

о. Степан Макар розповів про дні соціального служіння, які триватимуть в УГКЦ від неділі про Блудного сина до М'ясопусної неділі.

Було обговорено пропозиції та запропоновано допоміжні матеріали для проведення соціальних днів на парафіях. Наголос було поставлено на соціальне служіння у парафіяльних спільнотах.

Отці-протопресвітери поділилися досвідом соціального служіння у своїх деканатах та подали пропозиції, як краще його виконувати.

Завершилась зустріч молитвою до Богородиці.

Пресслужба єпархії