possible to make website for free

Владика Петро очолив похоронні богослужіння за о. Дмитром Дмитрашем

У середу, 31 березня 2021 р. Б., у храмі св. свщмч. Йосафата у Червонограді відбулись похоронні богослужіння за новопреставленим о. Дмитром Дмитрашем, який був священнослужителем цієї парафії з 1999 року. Владика Петро очолив Літургію Напередосвячених Дарів та Чин священичого похорону.

У духовному слові Архиєрей зазначив: "Отець Дмитро горів бажанням і любов'ю до Господа Бога і до тих людей, з якими мав справу. На перше місце він не ставив свою особу, а добро Церкви і людей. Всюди де служив, бачимо, що хотів виконати волю Божу. Можемо про нього сказати, що це людина, яка прожила довге і нелегке життя, переслідуввання, Сибір, але також у цей момент ми хочемо принести перед Боже обличчя "Дякую" за дар його життя і служіння.

В цей день до храму зібрались священники та вірні, щоб спільною молитвою провести в останню земну дорогу о. Дмитра.

Поховали о. Дмитра у с. Полонична, Кам'янка-Бузького району.

Пресслужба єпархії