possible to make website for free

Молитва за померлих у воскресний час

Коли ми згадуємо наших померлих, не мачи віри в серці, то відчуваємо біль, а маючи віру і чуючи слова Господні, пам'ятаючи про шлях, який він для нас пройшов, то зовсім по іншому їх поминаємо. В наших храмах ми молимось за упокій наших рідних і тих, хто з нами крокував життєвою дорогою. Цю молитву супроводжує Церква, а "Церква - це є живі і померлі, Церква живих. Ті що померли, вони живуть і ми у вірі єднаймося з ними. В тій Церкві є Він, Воскреслий, живий Христос, Який всім запевнив свою благодать. Ми всі в тій Церкві усвідомлюємо свою присутність, свою молитву, своє значення" (вл. Михаїл Колтун).

В світлі Воскресіння Христового, святкуючи свято віри, перемогу життя над смертю, ми заявляємось перед Богом у своїх молитвах за наших померлих. У цих днях світлого тижня ми творимо 40-денне поминання за нашим священником о. Дмитром Дмитрашем, а також молимось за всіх священнослужителів та вірних Сокальсько-Жовківської єпархії від віку померлих та повсюди похованих. Закликаємо духовенство та вірних нашої єпархії у ці дні єднатись у молитві у своїх домівках та парафіях.