possible to make website for free

Пошук по сайту

Глава УГКЦ з Синодом Єпископів помолилися у Зарваниці за людей, які втратили роботу під час пандемії

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у Марійському духовному центрі «Зарваниця», що на Тернопільщині, разом із Синодом Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства, провів молитву на вервиці у рамках всесвітнього травневого «молитовного марафону» за завершення пандемії, який ініціював Святіший Отець Папа Франциск.

СВІТЛИНИ

«Сьогодні Зарваниця, – зазначив Предстоятель – переймає всесвітню естафету вервиці, яку започаткував Папа Франциск як молитву всіх католицьких Марійських сантуаріїв світу, щоби ми випросили у Господа через заступництво Його Матері силу подолати обставини сучасної пандемії, яка тяжко бичує сучасне людство».

У цьому Марійському центрі, сказав Блаженніший Святослав, який є осердям культу до Богородиці нашої Церкви і народу, усім Божим людом стоїмо перед чудотворною іконою Зарваницької Богородиці і молимося, особливо за тих, хто в сучасному світі не знає, як далі жити та існувати.

«Особливо ми молимося сьогодні за тих, хто втратив роботу і не має більше засобів для існування у сучасному світі», – відзначив Глава УГКЦ.

«Нехай Мати Божа буде для нас, для нашої Церкви, для всього людства провідницею в цих складних обставинах. Нехай виблагає всім нам світла, віри, надії і любові. Як добра Мати нехай вигоїть рани сучасного людства і благословить усіх нас миром і любов'ю», – побажав Блаженніший Святослав усім і кожному.

Довідка

Протягом травня із санктуаріїв усього світу підноситься молитва до Богородиці за завершення пандемії та подолання її негативних соціальних наслідків. Щодня – трансляція з іншого санктуарію.

«Молитовний марафон» з доручення Папи Франциска організувала Папська рада сприяння новій євангелізації, до компетенції якої належить супровід санктуаріїв.

Ініціативу особисто розпочав Папа Франциск, очоливши молитву на вервиці у Григоріанській каплиці базиліки Святого Петра у Ватикані.

Джерело

 

 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2021

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336