possible to make website for free

У храмі св. свщмч. Йосафата м. Жовкви відбувся вечір класичної музики

У неділю, 6 червня 2021 р. Б., у храмі св. свщмч. Йосафата м. Жовкви відбувся вечір класичної музики у виконанні викладачів та учнів Жовківської дитячої школи мистецтв. Слухачі мали можливість доторкнутися серцем до скарбниці музичних творів минулого і сучасності, які у виконанні камерного оркестру, вокалістів, ансамблю віолончелістів і скрипалів пронизували душу.

Це чудова можливість для вчителів та учнів школи мистецтв показати свої таланти та успіхи, а для всіх слухачів велике задоволення милуватися досягненнями своїх дітей, онуків і просто творчих людей, які своїми стараннями роблять світ яскравішим та добрішим.

У храмі ця музика мала особливе звучання, через спокій, відкритість та простір у якому звук був наповненним і витонченим.

Із словом подяки до всіх, хто спричинився до втілення цієї краси у храмі, звернувся о. Віталій Лупій, сотрудник храму та зазначив, що всі присутні знову чекають їх у храмі.

За матеріалами ФБ-сторінки парафії