possible to make website for free

У Підгірцях провели подячну молитовну зустріч з нагоди закінчення навчального року у катехитичних школах єпархії

У середу, 16 червня 2021 р. Б., у парафіяльному храмі блаженного Миколая Чарнецького і 25 мучеників, відбулась молитовна зустріч з нагоди закінчення навчального року у катехитичних школах Сокальсько-Жовківської єпархії. Також ця зустріч була присвячена вшануванню року св. Йосифа та відзначенню Дня батька. У цей день владика Петро у співслужінні священнослужителів очолив Молебен до св. Йосифа і звернувся до всіх присутніх із духовним словом.

Всі присутні мали змогу познайомитися із учнями парафіяльних катехитичних шкіл, взяти участь у мистецьких та розважальних заходах, які були приготовані для з'їзду та побувати у Підгорецькому замку.

Зустріч була організована Катехитичною Комісією Сокльсько-Жовківської єпархії.